Новини

ПриватБанк щомісяця роздаватиме клієнтам по 20 000 гривень: названо умови

ПриватБанк з перших днів війни чудово себе продемонстрував, запровадивши кредитні канікули та не блокуючи кредитні ліміти, щоб люди могли користуватися цими грішми. Продовжує банк допомагати українцям й надалі. Наразі, в фінустанові повідомили про цікаву ініціативу, яка передбачає щомісячну виплату грантів українським підприємцям. В компанії виділили на цей проєкт пів мільйона гривень і вже наприкінці червня перші щасливчики отримають таку необхідну в цей час допомогу.


Мова про власників ресторанного бізнесу

Українські ресторатори, власники кафе та різноманітних закладів харчування мають можливість отримати грошову допомогу у розмірі 20 000 гривень в рамках нового проєкту від ПриватБанку. Щоб претендувати на грант, потрібно запровадити у закладі безготівковий розрахунок. Проєкт стартував 1 червня і триватиме до 31 серпня. Щомісяця рандомно обиратимуть сімох щасливчиків, яким виплачуватимуть по 20 000 грн. Ще одна умова — протягом місяця клієнти закладу мають розрахуватися з карток Visa ПриватБанку сумарно мінімум на 20 000 грн.

З 1 червня кредитні канікули закінчилися

До слова, з 1 червня, ПриватБанк, як і ряд інших банків, скасував кредитні канікули і тепер вносити платежі треба в обов’язковому порядку. Разом з цим повертаються такі послуги, як “Оплата частинами”, “Миттєва розстрочка” тощо. Серед усіх пільгових умов залишилася лише одна — зменшена відсоткова ставка за користування кредитними коштами. Вона зараз 1,7%, але лише для тих, хто вчасно вноситиме обов’язковий місячний платіж. Для всіх решту ставка буде вдвічі більшою, тобто такою, як і до війни.

Також, поки що ПриватБанк не запропонував ніяких індивідуальних умов для тих, хто немає чим оплачувати кредити, адже втратив роботу, житло, є переселенцем тощо. Над цим питанням в установі поки що працюють.

Back to top button