Новини

Українці можуть отримати допомогу у розмірі 100 000 гривень: названо умови

На гроші можуть претендувати громадяни України, що прибули в Канаду після 2 червня.

Українцям, які приїздять до Канади, тепер будуть надавати одноразову матеріальну допомогу. Сума виплат складає $3000 для дорослих та $1500 для дітей віком до 17-ти років. Відповідну програму канадський уряд запустив з 2 червня. Хто має право на грошову допомогу та як її отримати?


Претендувати на урядові виплати можуть всі українці, а також члени їхніх родин, які мають:

  • дозвіл на навчання чи роботу;
  • тимчасовий дозвіл на проживання;
  • запис про відвідування країни згідно з CUAET (канадсько-українським дозволом на здійснення екстреної поїздки).

По приїзді до країни українським біженцям необхідно відвідати сайт уряду Канади та подати заявку на отримання матеріальної допомоги. Обробка заявки займає не більше 5-ти робочих днів. Протягом цього терміну громадянину перерахують всю суму допомоги однією транзакцією.

Варто зазначити, що для отримання коштів від уряду Канади, українець повинен мати рахунок у місцевому банку. Тож перед подачею заявки варто звернутися до канадської фінустанови та відкрити такий рахунок.

Також важливо пам’ятати, що право на отримання 3 тис. дол для дорослих та 1,5тис. дол для дітей мають лише українці, які прибули в Канаду після 2 червня. Якщо біженець з України приїхав раніше зазначеної дати, ніяких виплат він не отримає.

Нагадаємо, нещодавно канадський уряд виніс на розгляд парламентарів новий державний бюджет на 2022/2023 роки. У нього чиновники заклали 1,5 млрд. дол на допомогу Україні. З них 1 млрд. дол – це нові кредити, а решта 500 млн. дол – військова допомога Збройним силам України.

Окрім Канади, значну суму макрофінансової підтримки українцям пообіцяли і у Європейському союзі та США. Вже найближчим часом у державний бюджет України надійде 9 млрд. євро від ЄС та 40 млрд. дол від Сполучених Штатів Америки.

Back to top button