Новини

Vivo вирішила конкурувати з Xiaomi Mi Note 10 новим смартфоном

Обговорення
Vivo V17 Pro

Компанія Vivo офіційно підтвердила, що новий смартфон, який отримає назву Vivo S5, буде представлений 14 листопада цього року.


Vivo, як і інші лідери китайського ринку, в останні пару років активно освоюють європейський ринок, так як конкурувати в Китаї стає все складніше. Vivo не просто так вибрала цей день, справа в тому, що 14 листопада відбудеться європейська презентація смартфона Xiaomi Mi Note 10, який в Китаї анонсують трохи раніше під назвою Xiaomi Mi CC9 Pro.

Поки що подробиць про характеристики Vivo S5 немає, проте джерела в один голос стверджують, що він створюється з основним акцентом саме на камеру. Ні, він не отримає датчик зображення роздільною здатністю 108 Мп, як у Xiaomi Mi Note 10, який буде ексклюзивом Xiaomi деякий час.

Інсайдери повідомляють, що в основній камері буде встановлений датчик зображення роздільною здатністю 64 Мп, як у недавно випущеного Vivo Nex 3, який став першим смартфоном з екраном-водоспадом.

Перші тизери Vivo S5 представлені трохи нижче:

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Motorola Razr: гнучка “розкладачка” з двома дисплеями вперше на реальних фото

В минуле

Huawei Mate 30: першу партію нової версії смартфона розпродали за 1 хвилину

В майбутнє

Також буде цікаво