Новини

АТБ обмежує продаж соціально значущих товарів: що у дефіциті крім солі

Мережа супермаркетів змушена вдатися до цього кроку, оскільки саме ці продукти люди активно скуповували.


В АТБ обмежили продаж солі та цукру. Тепер продають максимум 5 кг цукру та 2 солі пачки в одні руки. Про це покупців інформують оголошення біля кас.

Мережа обмежила продаж товарів через ажіотаж навколо солі. Українці масово скуповують сіль, а заразом цукор, оцет і соду. Справа в тому, що наші громадяни вже готуються до сезону консервації. Інформація про можливий дефіцит солі створила паніку, і люди намагаються створити запас.

Водночас директор Всеукраїнського благодійного фонду АТБ Сергій Демченко повідомив, що такий захід вимушений. Обмеження запровадили допоки ситуація з ажіотажем та закупівлями нормалізується. І причина не стільки у попиті, як в спекуляції. Деякі особи купували купують сотні упаковок солі та перепродують у кілька разів дорожче.

Заробіток на війні

Росіяни відкрили у тимчасово окупованому Мелітополі, Запорізька область, супермаркет “Міра”. Місцеві жителі стверджують, що вони продають товари, вкрадені з українського АТБ.

Ймовірно, йдеться про товари, які рашисти вкрали зі складів торгової мережі. Але ціни там на товари на порядок вищі. Наприклад, на підконтрольній Україні території Запорізької області кілограм цукру коштує 27 гривень, а у Мелітополі 43 гривні. Окрім викрадених українських продуктів, окупанти пропонують білоруські.

Нагадаємо, що окупаційна влада встановлює свої правила у тимчасово захоплених регіонах півдня та сходу України. Вони шантажують українських підприємців, змушують їх дотримуватися законів рф, а якщо ті не згодні, то погрожують і навіть викрадають.

Back to top button