Новини

Xiaomi Mi Note 10 – перший телефон з 108-Мп камерою на ринку

Обговорення
Xiaomi Mi Note 10

Перевірений мережевий інформатор Мукул Шарма (Mukul Sharma), який регулярно публікує достовірні відомості про новинки індустрії, кілька годин тому зробив важливу заяву.


Перший смартфон з камерою, яка оснащена датчиком зображення роздільною здатністю 108 Мп, дійсно випустить компанія Xiaomi, проте їм виявиться зовсім НЕ Xiaomi Mi CC9 Pro, як вважалося останнім часом.

Виявляється, ще до Xiaomi Mi CC9 Pro буде представлений смартфон Xiaomi Mi Note 10, який також отримає 108-мегапіксельну камеру. Причому ця інформація була отримана з офіційних джерел.

Раніше стало відомо, що Xiaomi Mi CC9 Pro і Xiaomi Mi Note 10 будуть дуже схожими смартфонами, головною відмінністю стане використовувана однокристальна система. Імовірно, смартфони будуть оснащені SoC Snapdragon 730G і Snapdragon 855 відповідно.

Презентація Xiaomi Mi CC9 Pro очікується 5 листопада, про дату анонс Xiaomi Mi Note 10 інформації поки що немає. Вчора ми писали проте, що нова камера може робити дійсно вражаючі знімки.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi Band 5 точно порадует большинство покупателей

В минуле

Xiaomi Mi Watch на живому фото: що готує бюджетний вбивця Apple Watch

В майбутнє

Також буде цікаво