Новини

Новий камерафон Xiaomi здивував якістю фотографій

Обговорення
Xiaomi Mi Note 10

У мережі останні кілька днів з’являється все більше витоків щодо майбутнього смартфона від Xiaomi – Mi CC9 Pro. Судячи з наявних даних, упор в пристрої буде зроблений на його фотоможливості.


Дане припущення, до речі, підтвердив генеральний директор компанії, опублікувавши в мережі фото, зроблене на прийдешню новинку Xiaomi.
Нагадаємо, що деякий час тому глава Xiaomi Лей Цзюнь опублікував на своїй сторінці в китайській соціальній мережі Weibo фрагмент фото, зробленого на Xiaomi Mi CC9 Pro. За словами пана Цзюня, на опублікованому їм зображенні розмістилося лише 0,8% від оригінального знімка.

І ось через кілька днів, в мережі з’явилося повне фото вихідного зображення разом з іншими частинами цієї фотографії. Завдяки всім цим знімкам можна вже зараз оцінити можливості майбутнього фото-флагмана Xiaomi зі 108 Мп основною камерою.

Xiaomi

Xiaomi

Нагадаємо, що офіційна презентація Xiaomi Mi CC9 Pro відбудеться вже 5 листопада 2019 року на великій прес-конференції Xiaomi, в рамках якої від компанії чекають також анонсу нового покоління розумних телевізорів Xiaomi Mi TV 5 і першого фірмового розумного годинника компанії.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Pocophone F1 отримав оновлення до стабільної MIUI 11

В минуле

Xiaomi Mi Band 5 точно порадует большинство покупателей

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.