Новини

Xiaomi Mi Watch вперше з’явився на фотографії: дата релізу

Обговорення
Xiaomi Mi Watch

Компанія Xiaomi працює над своїм першими «розумними» годинником Mi Watch. Офіційний дебют гаджета відбудеться в Пекіні 5 листопада. Індійський інсайдер Мукул Шарма (Mukul Sharma) опублікував в своєму Твіттер-акаунті офіційне зображення майбутньої новинки.


Xiaomi Mi Watch отримає корпус прямокутної форми з округленими кутами і великий кольоровий OLED-дисплей. Ніяких фізичних клавіш у Xiaomi Mi Watch не видно. Імовірно, Xiaomi Mi Watch оснастять вбудованою SIM-картою, модемом 4G, голосовим помічником і NFC для безконтактних платежів.

Xiaomi Mi СС9 Pro

Xiaomi Mi СС9 Pro

Також в мережі з’явилося фото смартфона Mi CC9 Pro, головною особливістю якого стане камера на 108 Мп. Щоб оцінити розміри нового модуля, представники Xiaomi опублікували знімок, де біля 108-мегапіксельного сенсора розташований модуль на 12 Мп, який до недавна використовувався в більшості смартфонів.

Xiaomi Mi СС9 Pro

Незважаючи на те, що модуль на 108 Мп в чотири рази менше сенсора на 12 Мп, за розширенням новий модуль перевершує свого попередника в дев’ять разів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi Note 7 Pro отримав оновлення до MIUI 11

В минуле

Samsung Galaxy S11 отримає функцію розпізнавання осіб

В майбутнє

Також буде цікаво