Новини

Xiaomi натякнула на швидкий вихід Pocophone 2 і Mi Mix 4

Обговорення
Xiaomi Pocophone F2

Xiaomi опублікувала тизер з нескладним ребусом, який присвячений прийдешній прес-конференції, запланованій на 10 грудня цього року.


Вчора глава бренду Xiaomi Лю Вейбінг (Lu Weibing) підтвердив, що анонс Xiaomi Mi 10T відбудеться 10 грудня . Однак на сьогоднішньому постері містяться згадки і інших лінійок смартфонів Xiaomi. При цьому тизер розкриває дизайн фронтальної камери кожного з пристроїв.

Зокрема, цифра «4» вказує на швидкий анонс Xiaomi Mi Mix 4 з підекранною селфі-камерою, цифра «3» підтверджує подвійну фронтальну камеру в дисплеї Xiaomi Mi 10T, а під цифрою «2» присутній натяк на анонс Pocophone 2, який по всій видимості отримає висувну «Фронталку».

Xiaomi

Навряд чи всі ці пристрої будуть представлені в один день. Можливо, 10 грудня буде названо тільки дати анонсів Pocophone 2 і Xiaomi Mi Mix 4. Ніякої більш детальної інформації про дані апаратах поки немає.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Redmi Note 8, 8 Pro і 8T: чим відрізняються смартфони

В минуле

Huawei Nova 6 5G вперше протестували: Android 10 та Kirin 990

В майбутнє

Також буде цікаво