Новини

На цих смартфонах компанія Xiaomi поставила хрест

Всі сучасні смартфони китайської корпорації Xiaomi і її дочірнього бренду Redmi вже успішно оновлені до прошивки MIUI 11, тобто вони працюють на базі новітнього програмного забезпечення з усіх доступних, а залишатися таким воно буде ще щонайменше півроку, тоді вийде прошивка MIUI 12. Її реліз очікується в кінці 2020 року. Навіть не дивлячись на те, що робота над цією ОС досі в самому розпалі, вже відомо про те, чим всіх користувачів порадує дана операційна система для смартфонів, і на що в ній виявиться зроблена основна ключова ставка. Новітнє програмне забезпечення принесе з собою поліпшений користувальницький інтерфейс, який стане ще простіше, зрозуміліше і зручніше.


Темна тема оформлення Dark Mode стане глобальною, тобто, простіше кажучи, все сторонні додатки отримають її нативну підтримку, тоді як перелік доступних функціональних можливостей дуже сильно зросте. На практиці це означає, що прошивка MIUI 12 поліпшить користувальницький досвід до максимуму, а разом з тим значно посилить захищеність. Всі додатки всередині цієї прошивки будуть ізольовані один від одного, тому будь-яка програма не зможе без прав адміністратора отримати доступ до вмісту іншої, тобто особисті дані користувачів перестануть красти, також як і відомості з банківських додатків, де зберігаються дані, що дозволяють вкрасти з картки або з рахунку всі доступні гроші.

Навіть не дивлячись на те, що Xiaomi і Redmi вкрай довго забезпечують програмну підтримку своїх смартфонів, вже відомо про те, які саме з їх фірмових мобільних пристроїв до цієї операційної системи оновлені не будуть. Як стало відомо від китайського ресурсу, який вже багато разів розкривав вірні дані такого роду, прошивка MIUI 12 ніколи не вийде для смартфонів Redmi Note 4X, Redmi 4X, Redmi Note 5A, Mi 5C, Mi Max 2, Mi Note 2, Mi Mix, Mi Mi 5s, Mi Mi 5s Plus, Redmi 5 Plus, Mi 5X, Redmi 5A і Redmi 5. Тобто на цих смартфонах Xiaomi ставить хрест у плані оновлення ПЗ. Крім того, до нової ОС гарантовано не оновиться планшетний комп’ютер Mi Pad 3, тому всім власникам такого доведеться залишитися без новітнього програмного забезпечення в особі свіжої прошивки.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button