Новини

В мережі з’явились скріншоти нової версії Windows

Обговорення
Windows 10X

На початку місяця Microsoft представила мобільний ПК Surface Neo з двома екранами, процесором Intel Lakefield і операційною системою Windows 10X, нібито спеціально створеною для пристроїв з двома екранами і гнучких пристроїв.


І ось тепер в Мережу потрапили дані про Windows 10X. Зокрема, скріншоти, що дозволяють краще оцінити інтерфейс і дизайн нової операційної системи. До слова, говорять, що вона може бути використана не тільки на тих типах пристроїв, які перераховані вище.

Windows 10X

Поки скріншотів зовсім трохи, але і вони дозволяють оцінити нове меню, яке замінило «Пуск», а також новий інтерфейс, адаптований для сенсорних екранів. Microsoft не поспішає ділитися планами щодо Windows 10X, так що не дуже зрозуміло, як буде позиціонуватися дана ОС і навіщо компанія зважилася виводити її саме у вигляді окремого продукту.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Нові AirPods виходять вже завтра, вони на $100 дорожче попередника

В минуле

Xiaomi Mi Band 4 можно получить бесплатно до конца октября

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.