Київстар
Обговорення

Лідером ринку телекомунікаційних послуг в Україні є стільниковий оператор Київстар, який робить все заради того, щоб як можна більш широке коло людей використовував його фірмові послуги на постійній основі. В даний час такими користуються приблизно 27 млн абонентів з різних частин країни, і тепер всім таким, а також любить іншим українцям, пропонують підключити і почати використовувати практично ідеальний тарифний план. Головна перевага такого в тому, що коштує він відносно небагато, але при цьому пропонує натомість дуже багато можливостей.


Так, зокрема, дана телекомунікаційна компанія тепер пропонує всім українцям новий тарифний план, який є максимально універсальним, тому що його знайдуть вигідними практично всі абоненти. В рамках такого щомісяця абоненту оператора зв’язку надаються 180 хвилин дзвінків і 180 повідомлень SMS, причому витрачати такі дозволено на будь-які номери в Україні, а також Італії, Польщі, Росії, Німеччини та Чехії. Також діє повний безліміт всередині мережі.

Щомісяця, крім пакетів хвилин і повідомлень, клієнту надаються безлімітний мобільний інтернет на максимальній швидкості в мережах 2G, 3G і 4G LTE, причому така може досягати величезного значення в 300 Мбіт/с. Новий тарифний план працює однаково повноцінно в смартфонах, роутерах, модеми, планшетах, ноутбуках і будь-яких інших електронних пристроях, яких в даний час на ринку дуже і дуже багато.

Київстар Smart

Оновлено: Даний тарифний план отримав назву Smart+, а його вартість становить 100 грн./міс за перший місяць використання, далі – 225 грн/ міс.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Киевстар запустил практически идеальный тарифный план

В минуле

Новый мобильный оператор запустил доступный тарифный план с рекордным количеством минут и гигабайт

В майбутнє

Також буде цікаво

 • Yuriy VP

  Ціна цього тарифу 225 грн. Ви брешете!

 • Bogdan Savchenko (Bodik)

  3 Гб на максимальній швидкості а далі 0.8 Mbit/sec ой як багато хочаб до 5 обмежували а то спочатку сидиш на 35 Мбіт/с а потім на 0.8 це просто цирк і за такі кошти…. хочаб десь повідомляли про свої обмеження а так рекламують а потім свиню підсовують своєю політикою справедливості…

 • олег рицко

  Це пільгова вартість тарифу першого місяця користування!(((Поки що!(А чому не прописуєте,що це контрактний тариф!)Не заперечую,що контракт кращий у всіх випадках!!!Але треба прописувати доступно і без обману!

 • Руслан Куценко

  https://m.lifecell.ua/uk/announcements/591 .
  Це буде краще.!!!

  • Octopus RX

   Це регіональний тариф і діє лише в певних областях і районах.

 • http://instagram.com/kote.lukianov Kote

  Ага, только стоимость не 100, а 225 гривен, что в два с хренами раза больше. И уже тариф не такой и идеальный…

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1011071642278718/ Алексей Савин

  Брехня

 • Владимир Мельник

  …отримав назву Smart+, а його вартість становить 100 грн./міс за перший місяць використання, далі – 225 грн/ міс…Коли в КС перестануть тримати абонентів за лоХів?? Що вони там нюхають таке?¿?

 • Василь Седляр

  Підари кончені колись за 30 було краще чим зараз за 150 розводять всіх і усміхаються коли їх вже поставлять на місце.

 • http://facebook.com/profile.php?id=100001681459492 Дмитрий Ватага

  Очередной маркетинг от оператора. Региональный тариф.

Комментарии для сайта Cackle