Новини

Samsung представила “сердце” Galaxy S11

Компанія Samsung сьогодні вночі офіційно розсекретила свою нову флагманську однокристальну платформу Samsung Exynos 990. Вона явно буде використовуватися в смартфонах Galaxy S11 і Galaxy Note11, а може навіть і в деяких моделях серії Galaxy A. Ну а конкурувати їй доведеться з іншими топовими SoC – Kirin 990 і Snapdragon 865.

Samsung Exynos 990 виконана за технологією 7 нм EUV – вважається, що цей процес більш досконалий, на відміну від стандартного 7-нанометрового. Компонування платформи трьохкластерне восьмиядерне: з двома ядрами власної розробки, двома ARM Cortex-A76 і чотирма Cortex-A55, а в якості GPU застосовується ARM Mali-G77. За офіційними даними платформа на 20% продуктивніше попередниці Exynos 9820 як по частині центрального процесора, так і по частині графіки. Само собою, передбачений в платформі і нейронний процесор (NPU) – він двоядерний.

Samsung Galaxy S11

Exynos 990 підтримує пам’ять LPDDR5 і дисплеї з кадровою частотою 120 Гц. Процесор зображення може працювати з шістьма камерами, причому з трьома – одночасно. Можливо, Galaxy S11 зможе підтримувати запис з трьох камер відразу, як iPhone 11 Pro. Максимально підтримуване розширення датчика зображення – 108 Мп. І можна не сумніватися, що такий (виробництва самої ж Samsung, компанія анонсувала його ще в серпні) виявиться в Galaxy S11.

Разом з Exynos 990 Samsung представила новий модем 5G – Exynos Modem 5123. Він випускається за тим же техпроцесом 7 нм EUV і підтримує роботу в діапазонах нижче 6 ГГц (Sub-6 GHz) і міліметрових хвилях (mmWave). Само собою, модемом підтримуються і мережі / технології передачі даних колишніх поколінь – 2G GSM, CDMA, 3G WCDMA, TD-SCDMA, HSPA і 4G LTE. Exynos Modem 5123 забезпечує максимальну швидкість передачі даних 5,1 Гбітс / с в діапазонах нижче 6 ГГц і 7,35 Гбіт / с в діапазоні міліметрових хвиль, максимальна швидкість передачі даних в мережах 4G – до 3 Гбітс / с при використанні технології QAM (1024 Quadrature Amplitude Modulation).

Samsung обіцяє почати масове виробництво обох новинок до кінця поточного року.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button