Новини

Redmi Note 7 отримав оновлення до Android 10

Поки виробники тестують і доводять до розуму офіційні оновлення до найсвіжішої версії операційної системи Android 10, ентузіасти вже підготували неофіційні прошивки для самих нетерплячих.

Офіційна версія Android 10 на даний момент доступна для смартфонів серії Pixel, Essential Phone, Xiaomi Redmi K20 Pro, OnePlus 7 і OnePlus 7 Pro.

Раніше неофіційні прошивки на основі Android Open Source Project (AOSP) вже вийшли для Asus ZenFone Max Pro M1, Xiaomi Mi 8, Mi 6, POCO F1, Redmi Note 5, Xiaomi Mi A2, Mi Mix 2, Mi Mix 2S, OnePlus 6, OnePlus 6T, Asus ZenFone 6 / Asus 6z, Asus ZenFone 5z і LG G2

Тепер список поповнили смартфони Xiaomi Mi 3, Xiaomi Mi 4, Redmi Note 7 і Lenovo ZUK Z2 Plus. Модель Redmi Note 7 отримала перші збірки LineageOS 17, поки вона має проблеми з шифруванням і функцією Wi-Fi Display.

Xiaomi Redmi Note 7
Xiaomi Redmi Note 7

Дебютувавший у 2013 році смартфон Xiaomi Mi 3 не отримає офіційного Android 10 від Xiaomi взагалі. Але неофіційні збірки AOSP 10 є для Xiaomi Mi 3, Xiaomi Mi 4 і Xiaomi Mi 4 LTE. З відомих «багів» зазначається непрацюючий NFC у Xiaomi Mi 3.

Lenovo ZUK Z2 Plus теж отримав першу LineageOS 17, правда, з солідним списком проблем – зі звуком по Bluetooth, точкою доступу Wi-Fi, VoLTE, шифруванням і іншими.

Нагадаємо, що будь-яка неофіційна прошивка загрожує помилками в роботі і повинна встановлюватися тільки на свій страх і ризик.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button