Новини

Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9: можливості флагманів за меншу ціну

Вже наступного тижня всі охочі зможуть купити собі бюджетний смартфон Redmi Note 8, а незабаром для покупки також стане доступний Redmi 8. Проте, ці мобільні пристрої не будуть залишатися кращими в своєму класі занадто довго, тому що Xiaomi готується до запуску в продаж більш просунутих моделей, якими виявляться Redmi 9 і Redmi Note 9. Навіть не дивлячись на те, що поки що їх майбутня поява ніяк не афішується, китайська корпорація вже гарантовано активно займається їх розробкою, визначившись з їх можливостями. Мобільні пристрої анонсують в першій половині 2020 року, а через кілька днів після презентації їх запустять в в продаж, завдяки чому купити собі такі зможуть всі бажаючі без будь-яких складнощів.

Так, новинки отримають корпус із загартованого скла з олеофобним покриттям, але такою особливістю навряд чи когось можна буде здивувати, адже зараз майже всі бюджетні телефони можуть таким похвалитися. Прямо «з коробки» на нові мобільні пристрої виявиться встановлена ​​прошивка MIUI 11, заснована на Android 10, тобто на цей рахунок можна навіть не турбуватися. Потрібно розуміти, що створюючи і випускаючи на ринок Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 компанія-виробник змушена в першу чергу виходити з їх собівартості, так як така повинна бути нижче певного рівня. Саме тому новинки не отримають саме передове технічне оснащення, а також, крім того, виявляться оснащені IPS-екраном, а не сучасною OLED-матрицею.

Xiaomi Redmi 9

Найголовнішою особливістю новинок виявиться вбудований прямо в дисплей сканер відбитків пальців, на який компанія-виробник і збирається зробити основну ставку. Подібне рішення зараз застосовується переважно лише в флагманських смартфонах. Технологія, що дозволяє впровадити дактилоскопічний модуль в IPS-дисплей, була представлена ​​ще влітку 2019 року, а створена вона спеціально для бюджетних моделей. Перші моделі з такою особливістю почнуть випускатися вже в першій половині наступного року, і серед таких виявляться Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9. За рахунок цього новинки виявляться вкрай привабливими, а по частині свого зовнішнього вигляду вони будуть дуже сильно схожі на флагманські моделі, тому що візуально відрізнити дисплей старого покоління від екрану нового майже неможливо, якщо дивитися з невеликої відстані.

Xiaomi Redmi Note 9

Само собою, що будуть в новинках від китайської корпорації і деякі інші особливості. Так, зокрема, компанія Xiaomi збирається прибрати з таких звичний всім 3,5 мм роз’єм, зробивши всю основну ставку на інтерфейс USB Type-C. У комплект поставки до новинок покладуть перехідник, тобто докуповувати його окремо гарантовано не доведеться, і це абсолютно точно порадує всіх користувачів. Також є відомості про те, що всі моделі Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 зможуть похвалитися чіпом NFC для роботи з будь-якими платіжними системами, в тому числі Google Pay, проте такі відомості поки що не підтверджені, тому ставитися до них потрібно з певною часткою сумніву .


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button