Softnews

Росіян позбавили найпопулярніших шрифтів Times New Roman та Arial

Американська компанія Monotype, що володіє ними, перекрила для російських користувачів доступ до своєї бібліотеки на сайті.

Чим довше йде війна Росії з Україною, тим потужнішими та креативнішими стають санкції проти РФ з боку Заходу. Цього разу американці вирішили перекрити для росіян найпопулярніші шрифти Times New Roman і Arial.


Американська компанія Monotype, що володіє ними, перекрила для російських користувачів доступ до своєї бібліотеки на сайті. Також під санкції потрапили менш поширені, але теж дуже шановні шрифти Verdana, Tahoma і Helvetica. При спробі отримати доступ до них з росії можна побачити наступне повідомлення про заборону доступу: «Ймовірно, власник сайту встановив обмеження, які перешкоджають вам отримати доступ до сайту».

Школа, але  Times New Roman і Arial доступні, якщо зайти на сайт через VPN-сервіс, тим самим приховавши свою російську IP-адресу. Зазначимо, що це не перший випадок обмежень шрифтів для Росії – у 2016 році Monotype відмовилася видати ліцензії на Times New Roman та Arial місцевому розробнику операційних систем Astra Linux.

Back to top button