Через які помилки MIUI користувачі відмовляються купувати смартфони з нею?

Зараз на головній

Незважаючи на новизну і підтримку з боку розробників, прошивка MIUI подобається далеко не всім користувачам. Причина проста – велика кількість помилок, які регулярно виникають, зводять нанівець більшість переваг платформи. Але які баги є критичними і чи існують способи їх позбутися?


Головними перевагами ОС MIUI є можливість кастомізувати телефон і великий функціонал корисних опцій. Але за зручність доводиться платити нервовими клітинами, які витрачаються при виявленні все нових і нових помилок і багів. Телефони з MIUI на борту буквально «прокляті», через що кожне оновлення ОС викликає безліч багів самого різного характеру. Найчастіше вони глобальні – наприклад, черговий апдейт для Xiaomi Mi A3 привів до того, що телефон просто перестав розпізнавати відео, камера не працювала, а сам апарат розряджався за кілька годин. Інші поновлення викликали появу артефактів на екранах і графічні помилки, а центр повідомлень зависав настільки сильно, що допомагало тільки перезавантаження пристрою.

На жаль, будь-яких можливостей виправити глобальні проблеми не існує – всьому виною «база» MIUI, створена на основі дизайну iOS, але не дуже вдало перенесена в інший формат. Локальні помилки і баги виправляються самими розробниками, які штампують виправлення після кожного оновлення.

Втім, існує проблема, яка дуже сильно дратує всіх без винятку користувачів – реклама, яка встановлена за замовчуванням в налаштуваннях. Є позитивна новина – її можна легко відключити самостійно, не чекаючи розробників. Щоб зробити це, потрібно перейти в настройки телефону і деактивувати опцію «Отримувати рекомендації». З іншими проблемами, на жаль, так просто не розібратися.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли про цілі коротких дзвінків з невідомих номерів

Здійснювати короткі дзвінки з невідомих номерів, коли виклик триває всього кілька секунд, а потім дзвінок скидається, можуть як шахраї,...

Більше схожих статей