Новини

Київстар запустив унікальний тарифний план у якому все включено

Одним з найбільших і найвідоміших стільникових операторів в Україні, який вже довів всій країні високий рівень надійності, є Київстар. Послугами цієї телекомунікаційної компанії в даний час користуються мільйони абонентів, які проживають в різних частинах країни. Проте оператор постійно намагається нарощувати клієнтську базу, для чого час від час впроваджує дійсно унікальні тарифні плани, аналогів яких немає у інших компаній. Саме про такий унікальний тариф і піде мова.

В рамках нового тарифного плану абоненти Київстар отримують 12 Гб мобільного інтернету на максимально можливій швидкості в мережах 3 поколінь. В цей обсяг інтернету не входить трафік з соціальних мереж, мессенджерів та освітніх проектів, тобто ними можна користуватись абсолютно безкоштовно і без ніяких обмежень. Також в тариф включено дві популярні стрімінгові послуги – Kyivstar Go TV Light та Київстар Футбол Легкий.

Київстар

Крім інтернет-трафіку, запущений тарифний план включає в себе 120 хвилин дзвінків на будь-які номери України,  Італії, Польщі, Росії, Німеччини та Чехії. Також надається пакети SMS по Україні
(кожен день 100 пакетів по 10 SMS) вартістю 3,00 грн / пакет.

А в чому унікальність?

Крім усього вищепереліченого, тариф “Все разом Базовий”, вартість якого становить 150 Грн/міс, включає також повністю безлімітний домашній інтернет на швидкості 100 Мбіт/с. Таких можливостей не пропонує жоден іншим мобільний оператор в Україні, і це робить даний тариф повністю унікальним.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button