Новини

Київстар запустив унікальний тарифний план у якому все включено

Одним з найбільших і найвідоміших стільникових операторів в Україні, який вже довів всій країні високий рівень надійності, є Київстар. Послугами цієї телекомунікаційної компанії в даний час користуються мільйони абонентів, які проживають в різних частинах країни. Проте оператор постійно намагається нарощувати клієнтську базу, для чого час від час впроваджує дійсно унікальні тарифні плани, аналогів яких немає у інших компаній. Саме про такий унікальний тариф і піде мова.


В рамках нового тарифного плану абоненти Київстар отримують 12 Гб мобільного інтернету на максимально можливій швидкості в мережах 3 поколінь. В цей обсяг інтернету не входить трафік з соціальних мереж, мессенджерів та освітніх проектів, тобто ними можна користуватись абсолютно безкоштовно і без ніяких обмежень. Також в тариф включено дві популярні стрімінгові послуги – Kyivstar Go TV Light та Київстар Футбол Легкий.

Київстар

Крім інтернет-трафіку, запущений тарифний план включає в себе 120 хвилин дзвінків на будь-які номери України,  Італії, Польщі, Росії, Німеччини та Чехії. Також надається пакети SMS по Україні
(кожен день 100 пакетів по 10 SMS) вартістю 3,00 грн / пакет.

А в чому унікальність?

Крім усього вищепереліченого, тариф “Все разом Базовий”, вартість якого становить 150 Грн/міс, включає також повністю безлімітний домашній інтернет на швидкості 100 Мбіт/с. Таких можливостей не пропонує жоден іншим мобільний оператор в Україні, і це робить даний тариф повністю унікальним.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

5 Comments

    1. Дужжжжжееен дорого? А сколько стоит подобное предложение у Вода и Лайфа, которое бы включало в себя безлимитный широкополосный домашний 100мБит интернет? Вот я пользуюсь домашним инетом от Киевстар, тариф Промо, 60 грн/месяц. Можешь мне сообщить, сколько стоит широкополосный инет 100 мбит/с у Лайфа и Вода? Может у них дешевле, да ещё и быстрее. Может я к ним перейду.

  1. І нафіга мені це “все включено але не працює” ? Мені телефон потрібний для зв’язку але і ця функція останнім часом працює погано

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button