Новини

Redmi K20 Pro та ще 12 смартфонів отримали MIUI 11

Сьогодні компанія Xiaomi підтвердила початок поширення стабільної версії прошивки MIUI 11 «по повітрю» для дванадцяти моделей смартфонів Redmi і Xiaomi.

Раніше про отримання стабільних оновлень китайської версії MIUI 11 час від часу повідомляли користувачі цих смартфонів. Тепер все вийшло на офіційний рівень – стабільна MIUI 11 доступна для Xiaomi Mi 9 Pro 5G, Mi 9 SE, Mi Mix 3 і Mix 2s, Mi 8, Mi 8 Youth Edition, Mi 8 Explorer Edition, Mi 9 In-Display Fingerprint scanner variant , Mi 8 SE, Mi Max 3, Redmi K20, Redmi Note 7 Pro і Redmi 7.

Однак слідом за офіційним оголошенням Xiaomi, китайські користувачі повідомили про нову модель, що отримала оновлення і яка не ввійшла в «офіційний список 12». Мова йде про смартфон Redmi K20 Pro. У даного смартфона оболонка заснована на Android 10. Прошивка має значний обсяг – 2,5 ГБ.

Що нового в MIUI 11

Крім Android 10, оболонка MIUI 11 сама по собі приносить на пристрої змінений інтерфейс, кольори і звуки, темну тему на системному рівні, пакети програм Mi Work і Mi Go, оновлену функцію завжди включеного екрану Always On Display, і так далі.

Глобальна стабільна версія MIUI 11 почне приходити на перші смартфони 22 жовтня . Графік уже представлений для 27 смартфонів Redmi і Xiaomi, а також Pocophone F1.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button