Новини

Samsung Galaxy S11 виправить головну ваду S10

У мережі з’явилися докладні характеристики майбутнього флагманського смартфона Samsung, чий анонс очікується тільки на початку 2020 року. Інформацією поділився добре себе зарекомендувавший мережевий інформатор Ice Universe в китайській соціальній мережі Weibo. 

Смартфон буде базуватися на однокристальних системах Snapdragon 865 і Exynos 9830, в залежності від регіону. За даними джерела, SoC Exynos 9830 буде використовувати продуктивні ядра ARM Cortex A77, а також графіку ARM Mali G77. Відзначається нова оперативна пам’ять LPDDR5, а також вбудована флеш-пам’ять UFS 3.0.

Samsung ще в липні відзвітувала про випуск перших в галузі мікросхем пам’яті LPDDR5 DRAM щільністю 12 Гбіт для мобільних пристроїв . Така пам’ять підтримує передачу даних зі швидкістю 5500 Мбіт / с. Як обіцяє Samsung, нові мікросхеми приблизно в 1,3 рази перевершують пам’ять LPDDR4X, яка працює зі швидкістю 4266 Мбіт / с і використовується в кращих сучасних смартфонах.

Samsung Galaxy S11

Щодо екрану, повідомляється, що Samsung, нарешті, почне використовувати панелі з частотою оновлення зображення 90 Гц. Це упущення в Galaxy S10 розглядається багатьма, як головна вада Samsung 2019 року .

Джерело приписує Galaxy S11 камеру з 5-кратним оптичним зумом і 10-кратним зумом «без втрат». Також відзначається нова оболонка One UI 2.1 і «прекрасні» дизайн і колір.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button