Новини

Xiaomi випустила дешеві ноутбуки на процесорах AMD

Як відомо, в ноутбуках компанії Xiaomi, причому абсолютно всіх доступних зараз на ринку, використовуються процесори виробництва Intel. Такі протягом багатьох років були набагато краще рішень AMD, однак останнім часом ситуація почала змінюватися, в зв’язку з чим все більше і більше людей вибирають «залізо» саме від останньої марки, тому що воно дешевше, а іноді ще й потужніше. Провести аналіз ринку кілька місяців тому вирішила і відома китайська корпорація. Після чого вона зрозуміла, що настав час змінити свою стратегію і почати масово випускати на ринок портативні комп’ютери, оснащені процесорами від AMD, тому що такі користуються великим попитом, а низька конкуренція на подібному ринку дозволить швидко зробити подібну продукцію затребуваною.

Сьогодні, 17 жовтня 2019 року, компанія Xiaomi офіційно підтвердила, що вже через чотири дні, тобто 21 жовтня, вона офіційно анонсує на території Китаю свій перший ноутбук, оснащений чіпсетом не від Intel, а від її головного ключового конкурента. За рахунок використання продукції такого новий ноутбук виявиться відчутно дешевше аналогів, але при цьому він зможе запропонувати схожу обчислювальну потужність і ряд інших переваг, які роблять його вкрай привабливим у всіх відносинах. Новий електронний пристрій, як вже офіційно достовірно відомо, називається RedmiBook 14, а купити його собі всі покупці зможуть вже в кінці цього місяця, незабаром після презентації.

RedmiBook 14 Enhanced Edition
RedmiBook 14 Enhanced Edition

Таким чином, при інших рівних, ноутбук Xiaomi на чіпсеті AMD буде відчутно дешевше такого на процесорі від Intel, тому новинка абсолютно точно швидко знайде популярність серед покупців. Більш того, оскільки цей американський бренд в останні роки сильно досяг успіху по частині графічних процесорів, його новий чіпсет гарантовано отримає вкрай потужну інтегровану графіку, тобто всім користувачам новенького ноутбука від китайського бренду в цьому плані пощастить, так як вони зможуть працювати з графічними редакторами, запускати відеоігри і здійснювати інші дії, що вимагають повноцінного графічного прискорювача.

RedmiBook 14 Enhanced Edition
RedmiBook 14 Enhanced Edition

Як вважають інсайдери, новинка буде побудована на базі новітніх процесорів AMD з лінійки Ryzen 3000. Мова йде про такі моделі, як Ryzen 5 3500U і Ryzen 7 3700U. Залежно від обраної модифікації RedmiBook 14, користувач отримає слабший або навпаки більш потужний чіпсет. Вся інформація на цей рахунок буде розкрита вже через кілька днів, причому працювати новенький ноутбук від Xiaomi буде на базі операційної системи Windows 10, тому його можна буде використовувати як для розваг різного роду, так і для виконання будь-яких робочих завдань. Новинка, поза будь-якими сумнівами, виявиться далеко не єдиною на процесорі від цього американського бренду. Слідом за нею підуть і інші моделі, більш просунуті і сучасні.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button