Новини

PlayStation 5 запускатиме ігри від PS1, PS2, PS3 і PS4

Обговорення
PlayStation 5

Останнім часом розмов про PlayStation 5 все більше – ще б пак, після офіційного анонса  це стало чи не найбільш хвилюючою геймерів темою. Масла у вогонь підливали і інсайдери, що розповідають про проблеми з сумісністю з попередніми поколіннями, і журналісти, що ділилися враженнями від ігор наступного покоління . Тепер же досвідчені цифрові «детективи» повідомили і іншу цікаву деталь – подейкують, що на приставці можна буде запустити тайтли будь якої ітерації PlayStation.


Про те, що PlayStation 5 буде підтримувати ігри PS4, нехай і не повністю, було відомо вже давно. Однак інсайдер з серйозним кредитом довіри PSErebus натякнув, що цим справа не обмежиться. Мережевий детектив, свого часу точно передбачив дату релізу The Last of Us Part II, написав на своїй сторінці в Twitter звернення до геймерів із закликом не викидати, обмінювати або продавати ігри з PS1, PS2, PS3 і PS4. Неважко здогадатися, що інсайдер говорить про повну сумісність PlayStation 5 з усіма тайтла для консолей Sony починаючи від самого першого покоління. А це вже серйозно.

Якщо це дійсно так, то важливо пам’ятати про архітектурні відмінності консолей різних поколінь – навряд чи це буде пряма підтримка, швидше на щось на зразок нативного емулятора. Також не варто забувати, що інсайдерська інформація навіть від самих авторитетних джерел часто буває неточною, а тому ставитися до неї варто відповідно – як до слуху.

Консоль Sony PlayStation 5, нагадаємо, була анонсована 8 жовтня. Точна дата надходження системи в продаж поки не повідомляється, проте розробники заявили, що консоль з’явиться на прилавках в святковий сезон кінця 2020 року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

RedmiBook 14 Ryzen Edition від Xiaomi – дешево та дуже сердито

В минуле

Киевстар меняет старые смартфоны на новые: как совершить обмен

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.