Новини

PlayStation 5: Sony офіційно анонсувала нову консоль

Компанія Sony через портал WIRED підтвердила , що PlayStation 5 (так, тепер офіційно!) Вийде в кінці 2020 року.

DualShock стане розумнішим

У PS5 буде новий геймпад з USB-C – поки у нього немає назви, але візуально прототип виглядає схоже з DualShock 4.

Першим нововведенням стануть «адаптивні тригери», які поліпшать відчуття від стрільби. Якщо зовсім просто, в різні моменти потрібно різна сила натискання на L2 і R2, яку зможуть регулювати розробники.

Другою особливістю стане абсолютно новий вид вібрації, яку зараз називають «тактильним зворотним зв’язком». Як зазначає журналіст, йому дали спробувати кілька коротких демок, де герой ходив по різних поверхнях (пісок, лід) і у кожного з них була своя відчуття.

PlayStation 5

Наступним демо стала Gran Turismo Sport , де журналіст також залишився вражений новим типом вибраціі, який чітко передає особливості поверхні, на якій знаходилася машина.

Після версії для PS5 йому дали спробувати той же відрізок на DualShock 4 на PS4, після чого відразу стало зрозуміло, наскільки при належній реалізації «тактильний зворотний зв’язок» може збільшувати загальний ступінь занурення у віртуальний світ.

До того ж Sony попрацювала над підвищенням часу роботи геймпада. При цьому він став важити важче DualShock 4, але все ще легше контролера Xbox One з батарейками.

В цілому «DualShock 5» продовжує вектор розвитку свого попередника, покращуючи багато нововведень минулої моделі – в тому числі, наприклад, динамік стане набагато якісніше.

Свіжі деталі

  • Трасування променів дійсно апаратне, а не софтверне
  • Ефективність використання SSD в PS5 багато в чому пов’язана з тим, що тепер це буде стандартне рішення;
  • Один Blu-Ray для PS5 вміщуватиме до 100 гігабайт даних.
  • У PS5 буде нова система установки ігор, яка дозволить встановлювати тільки потрібні компоненти – наприклад, якщо в умовній Call of Duty: Modern Warfare вам потрібна тільки кампанія, мультиплеєр і кооператив можна зовсім не завантажувати. Або, наприклад, можна пройти кампанію і видалити її, звільнивши місце, при цьому не видаляючи мультиплеер.
  • У PS5 буде новий інтерфейс , який буде більш інформативним – наприклад, буде простіше зрозуміти, в який мультиплеєрний матч грає гравець в умовній Battlefield V.
  • Наступну гру Bluepoint (ремейк Shadow of the Colossus) видає Sony – це наймасштабніший проект в історії студії.

Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button