Новини

Рівень графіки на PlayStation 5 шокував журналістів

Ігрова приставка Sony PlayStation 5 з’явиться на полицях магазинів до різдвяного сезону 2020 року, але про апаратну частину ми багато знаємо вже зараз.

Платформа консолі буде включати вісім процесорних ядер архітектури Zen 2 і GPU Navi в невідомій конфігурації. Крім того, нас чекає надшвидкий SSD.

Колишній редактор журналу GameFan мав можливість оцінити демо якоїсь гри, яка розробляється для PS5, Xbox Scarlet і ПК.

Демо було запущено на комплекті PS5 для розробників, який був актуальний на червень 2019 року.

PlayStation 5

Журналіст поділився своїми враженнями від побаченого. Він повідомив, що в цій грі, незважаючи на її статус, була краща графіка серед усього, що він бачив. При цьому він уточнив, що мова саме про ігрову графіку, а не демонстрації можливостей того чи іншого двіжка.

З точки зору масштабу, освітлення і динаміки навколишнього середовища такі ігри, як Red Dead Redemption 2 і The Last of Us Part II вкрай далекі від показаного демо

При цьому гра працювала в 2160p при 25-30 к / с, але варто пам’ятати, що це була далека від завершення версія, адже до виходу гри ще як мінімум рік-півтора.

Також журналіст зазначив приголомшливі тіні.

Дійсно вражаючою річчю була якість тіней. Окремо я зазначив, що в грі були кущі заввишки до метра. Коли вони гойдалися на вітрі, вони відкидали тіні, що рухаються з біса досконалою деталізацією. Ніяких мерехтінь або сходинок. І я говорю про кущі з приблизно 75-100 гілками і сотнями листя

На жаль, інших подробиць про гру немає, але навряд чи варто сумніватися, що нове покоління консолей принесе чергове підвищення рівня графіки в іграх.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button