Новини

Oppo Reno2 та Reno2 Z вийшли офіційно: Snapdragon vs MediaTek

Компанія Oppo тільки що в Лондоні провела захід, на якому представила смартфони Reno2 і Reno2 Z.

Смартфони дуже схожі між собою, хоча відмінностей не бракує. Наприклад, екрани у обох моделей мають діагональ 6,5 дюйма, а розширення – Full HD +, але при цьому співвідношення сторін різне: 20: 9 для Reno2 і 19,5: 9 – для Reno2 Z. Серцем в першому випадку служить SoC Snapdragon 730G, а другому – MediaTek Helio P90.

Камери в обох смартфонів містять по чотири модулі, але конфігурації різні. У старшій моделі це 48 Мп, 13 Мп ( «телевик»), 8 Мп ( «шірік») і, що цікаво, монохромний датчик на 2 Мп. У молодшого смартфона система схожа, але замість «телевика» присутній додатковий непотрібний датчик глибини дозволом 2 Мп. Фронтальні камери тут однакові (16 Мп), але мають різне оформлення виїжджаючого механізму.

Reno2 Z
Reno2 Z

Оперативної пам’яті в обох випадках 8 ГБ, флеш-пам’яті 256 ГБ у старшої моделі і 128 ГБ – у молодшої. Ємність акумуляторів ідентична – 4000 мА · год, є швидка зарядка VOOC 3.0. В обох випадках є Bluetooth 5.1, NFC і Android Pie в якості операційної системи.

З іншого можна відзначити наявність роз’єму для навушників, а також кілька кольорів: «Сяюча ніч» (Reno2 і Reno2 Z), «Глибокий океан» (Reno2) і «Місячний білий» (Reno2 Z).


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button