Новини

Microsoft вимагає гроші за вирішення проблеми з Windows 7

Обговорення
Windows 7

Компанія Microsoft визнала проблему в операційній системі Windows 7, що з’явилася в фінальному оновленні, і вже готує виправлення. Однак отримати його зможуть тільки користувачі, що оплатили продовження підтримки.


Апдейти KB4534310 і KB4534314 стали фінальними оновленнями Windows 7, які компанія випустила в день закінчення підтримки ОС 14 січня, Після установки користувачі почали скаржитися, що система видаляє встановлені шпалери і замінює їх на чорний фон. 

Як пояснила Microsoft, оновлення KB4534310, дійсно, може призводити до того, що шпалери стають чорними в режимі «Розтягнути». Як вирішити цю проблему, пропонується використовувати інші режими для шпалер, такі як «Заповнення», «За розміром», «Замостити» і «По центру». 

Microsoft пообіцяла випустити виправлення даного недоліку, який сама ж і створила. Однак оновлення буде доступно тільки для організацій і компаній, які заплатили за сервіс Windows 7 ESU (Extended Security Updates).

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Назван лучший сервис для определения победителя в конкурсах Instagram

В минуле

В мережу злили відео з працюючою PlayStation 5, але все не так просто

В майбутнє

Також буде цікаво