Microsoft залишила користувачів Windows 7 з неприємним багом

Зараз на головній

Як відомо, 14 січня завершилася підтримка Windows 7, тому компанія Microsoft більше не працює над новими патчами для системи. А «посмертне» оновлення ОС принесло проблеми з відображенням шпалер.


Причиною став патч під номером KB4534310, що підтвердили в Редмонді. Повідомляється, що це оновлення викликає збій, якщо при установці шпалер використовується параметр «Розтягнути». Проблема проявляється на Windows 7 SP1 всіх редакцій і Windows Server 2008 R2 SP1.

У компанії відзначають, що знають про проблему, але вирішувати її НЕ будуть через закінчення підтримки. Таким чином, залишається використовувати інші параметри персоналізації або заздалегідь підбирати картинки під точний розмір екрану. Розтягнути їх більше не вийде.

Можна лише сподіватися, що проблему вирішать в рамках Windows 7 Extended Security Updates (ESU), адже поновлення там будуть виходити до 2023 року включно.

Відзначимо, що при цьому в Німеччині і Австралії продовжують використовувати «сімку» в державних структурах, що означає необхідність в платній підтримці.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,725Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей