Новини

Microsoft залишила користувачів Windows 7 з неприємним багом

Як відомо, 14 січня завершилася підтримка Windows 7, тому компанія Microsoft більше не працює над новими патчами для системи. А «посмертне» оновлення ОС принесло проблеми з відображенням шпалер.


Причиною став патч під номером KB4534310, що підтвердили в Редмонді. Повідомляється, що це оновлення викликає збій, якщо при установці шпалер використовується параметр «Розтягнути». Проблема проявляється на Windows 7 SP1 всіх редакцій і Windows Server 2008 R2 SP1.

У компанії відзначають, що знають про проблему, але вирішувати її НЕ будуть через закінчення підтримки. Таким чином, залишається використовувати інші параметри персоналізації або заздалегідь підбирати картинки під точний розмір екрану. Розтягнути їх більше не вийде.

Можна лише сподіватися, що проблему вирішать в рамках Windows 7 Extended Security Updates (ESU), адже поновлення там будуть виходити до 2023 року включно.

Відзначимо, що при цьому в Німеччині і Австралії продовжують використовувати «сімку» в державних структурах, що означає необхідність в платній підтримці.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

  1. Кто то будет нас уверять, что это случайность? Эта гнилая контора под названием Майкрософт всеми силами , которые стоило бы направить на что то более полезное, пытается заставить пользователей хоть силком, но перейти на их десятку, которую они до ума довести никак не могу, но очень хотят впарить любым путем всем пользователям ПК. Странно, что после их финального “обновления” семерка вообще еще работает. Или это только пока?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button