Новини

Битва титанів: у протистоянні Snapdragon 865 і Apple A13 лідер, поки що, невідомий

На початку цього місяця Qualcomm представила Snapdragon 865 – новий флагманський чіпсет, який стане серцем більшості Android-флагманів 2020 року. 


Так уже склалося, що нові лідери Qualcomm вже на старті програють конкурентам від Apple, але як йде справа в цьому році? З’явилися перші результати прогону інженерного зразка Snapdragon 865 в порівнянні з Apple A13 з iPhone 11/11 Pro Max, які виявилися не такими однозначними, як могло здатися. 

Так, в CPU-тесті GX 2.0 Snapdragon 865 вдалося обійти А13 майже на 10%, правда, по GPU у компанії з Купертіно все ще є невелика перевага. Також Android-фаворит отримав перевагу в AnTuTu 8 (540 тис. балів проти 506 тис.), Але методика тестування, треба сказати, у двох платформ різна.

Практично зрівнялися два чіпа в Geekbench 5, але тільки в мультиядерному режимі, тоді як в одноядерному режимі тут продовжує лідирувати «яблуко».

Варто відзначити, що всі ці тести є лише умовністю, а реальну міць Snapdragon 865 ми зможемо побачити лише після релізу комерційних пристроїв на Snapdragon 865, а це трапиться вже в першому кварталі наступного року. Поки лише скажемо, що тенденції, які демонструються «синтетикою», змінюються, що може проявитися і на реальному досвіді. Так що чекаємо з нетерпінням. Ми обов’язково покажемо, хто на що здатний.

У складі смартфона Axon 10s Pro процесор Snapdragon 865 буде працювати в тандемі з модемом Snapdragon X55 5

 

 

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter



Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button