Новини

Huawei планує перевести на HarmonyOS вже випущені смартфони

Китайський виробник Huawei розглядає можливість додаткової установки фірмової операційної системи HarmonyOS на всі пристрої з платформою Android. Про це розповів ресурс HuaweiAdvisor з посиланням на «внутрішній» витік з компанії.  

За даними джерела, Google на даний момент заборонила Huawei вносити додаткові зміни в фірмову оболонку EMUI 10. Таким чином, виробник планує встановити власну ОС на існуючі моделі пристроїв. 

Концепція передбачає режим подвійного завантаження (Dual Boot). Простіше кажучи, користувачі зможуть вибирати ОС до душі і перемикатися між ними при необхідності в будь-який момент. 

HarmonyOS

На даний момент проект перебуває на ранній стадії тестування. Моделі для додаткової установки HarmonyOS будуть вибиратися Huawei з урахуванням сумісності і продуктивності за результатами тестування. 

У вересні виконавчий директор Huawei Consumer Business Group Юй Чендун (Yu Chengdong), більш відомий як Річард Ю (Richard Yu), повідомив, що якщо сервіси Google не будуть доступні через санкції, то вже на Huawei P40 буде використовуватися HarmonyOS .


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button