Новини

Xiaomi Mi 10: завдяки MIUI 11 стали відомі можливості камери

MIUI 11 в різних своїх проявах продовжує давати натяки на те, яким буде флагман Xiaomi Mi 10 в наступному році. Раніше прошивка показала, що Xiaomi тестує зйомку відео в форматі 8К, а зараз, в оновленні MIUI 11 Beta, була знайдена відсилання до того, що один з наступних смартфонів бренду отримає п’ятикратний оптичний зум і п’ятдесятикратне цифрове наближення. Подібною функціональністю сьогодні можуть похвалитись Huawei P30 Pro і OPPO Reno 10x Zoom Edition, а ось у Xaiomi поки немає таких здібностей. У коді ПО ці режими називають «Tele 5X» і «Ultra Tele» з відповідним описом призначення.

Прямої вказівки на Xiaomi Mi 10 тут немає, однак, з урахуванням скасування релізу Mi Mix 4 в цьому році , малоймовірно, що до кінця року ми побачимо презентацію смартфона з такими фотоможливостями, тоді як Mi 10 зможе стати ідеальною платформою для реалізації R & D-потенціалу Xiaomi.

MIUI 11

Цьому посприяє і чіпсет Snapdragon 865, комерційні пристрої на базі якого навряд чи з’являться до початку наступного року. До слова, згідно з актуальної інформації, Mi 10 буде представлений в квітні, так що часу на допилювання технологій ще предостатньо.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button