Новини

Huawei P40 буде працювати вже на HarmonyOS

Huawei P40
Huawei P40

Google не може заборонити використовувати Huawei ОС Android, так як та поширюється в рамках Android Open Source Project, однак сервіси Google – предмет іншого роду. Якраз їх Huawei може втратити: подейкують, що Mate 30, які дебютує 19 вересня, не отримають ліцензійних додатків і сервісів Google через американські санкції. На виставці IFA 2019, яка в ці дні проходить в Німеччині і куди Huawei привезла чимало новинок, виконавчого директора компанії Юй Чендун (Yu Chengdong) запитали про подальший розвиток подій в тому випадку, якщо сервіси і додатки Google як і раніше не будуть доступні Huawei.


Відповідь, напевно, можна було передбачити, але з вуст виконавчого директора Huawei вона виглядає вагоміше: в такому випадку смартфони компанії переведуть на ОС HarmonyOS, ну а першою моделлю з власної ОС Huawei може стати P40, що виходить в наступному році.

Також топ-менеджер повідомив про те, що в Huawei розглядають можливість виробляти SoC Kirin не тільки для себе, але і продавати їх зацікавленим партнерам.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi різко опустила ціни на свої найпопулярніші смартфони

В минуле

Бюджетник Samsung Galaxy M10s отримав USB-C і каплевидну камеру

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle