Новини

Huawei P40 буде працювати вже на HarmonyOS

Google не може заборонити використовувати Huawei ОС Android, так як та поширюється в рамках Android Open Source Project, однак сервіси Google – предмет іншого роду. Якраз їх Huawei може втратити: подейкують, що Mate 30, які дебютує 19 вересня, не отримають ліцензійних додатків і сервісів Google через американські санкції. На виставці IFA 2019, яка в ці дні проходить в Німеччині і куди Huawei привезла чимало новинок, виконавчого директора компанії Юй Чендун (Yu Chengdong) запитали про подальший розвиток подій в тому випадку, якщо сервіси і додатки Google як і раніше не будуть доступні Huawei.

Відповідь, напевно, можна було передбачити, але з вуст виконавчого директора Huawei вона виглядає вагоміше: в такому випадку смартфони компанії переведуть на ОС HarmonyOS, ну а першою моделлю з власної ОС Huawei може стати P40, що виходить в наступному році.

Також топ-менеджер повідомив про те, що в Huawei розглядають можливість виробляти SoC Kirin не тільки для себе, але і продавати їх зацікавленим партнерам.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button