Новини

Київстар вирішив міняти старі смартфони на нові

Ринок телекомунікаційних послуг в Україні вже сформувався, а оскільки рухатися на ньому вже майже нікуди, деякі його учасники вирішили розширити сферу своєї діяльності, почавши займатися продажем різної електроніки. Проте, і в цьому плані деяким компаніям вдалося досягти великих успіхів, тому було вирішено запустити спеціальну акцію, яка дозволить їм стати ще більш популярними. Так, зокрема, компанія Київстар запустила на всій українській території безкоштовний обмін старих смартфонів, причому майже будь-яких, на нові. Це унікальна за своєю суттю можливість позбутися від старого телефону.

Для того, щоб здійснити задумане, багато чого робити не потрібно. Старі моделі телефонів приймають по всій Україні без будь-яких складнощів, тобто можна просто взяти такий і прийти в салон зв’язку Київстар, яких у вже більше тисячі. Слідом за цим потрібно попросити співробітника провести діагностику старого мобільного пристрою, щоб він міг озвучити його вартість. Дана операція здійснюється зазвичай не дуже довго, а проводиться вона безкоштовно. Після того, як виявиться названа ціна, можна погодитися на угоду, або ж відмовитися від неї без будь-яких зобов’язань і доплат.

Київстар

Після цього можна буде вибрати будь-який телефон в якості заміни, але важливо щоб він був в наявності в конкретному салоні зв’язку на момент оформлення угоди. Якщо все влаштовує, можна погоджуватися на проведення операції. В такому випадку усіма грошима від старого телефону дозволено оплатити до 100% від ціни нового. Як наслідок, якщо таких виявиться досить, обмін насправді відбудеться повністю безкоштовно, тоді як в іншому випадку різницю зі своєї власної кишені доведеться доплатити, хоча завжди можна вибрати простішу і дешеву модель телефону, аж до кнопкової. 

Як не продешевити

Щоб отримати за свій смартфон якомога більшу суму грошей, потрібно виконати наступні вимоги:

  1. Смартфону не має бути більше шести років.
  2. Потрібно обов’язково взяти з собою коробку від телефону, як запевнили в Київстар, це значно збільшить вартість гаджету.
  3. Не забудьте зарядне та навушники.

Також слід додати, що якщо в рамках цієї акції новий смартфон можна взяти і в кредит (на недостаючу вартість).


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button