Новини

Київстар почав безкоштовно міняти старі смартфони на нові

Мало хоче користуватися старим застарілим телефоном, але більшості людей доводиться це робити, тому що вартість нових є вкрай високою, а віддавати її заново доводиться знову і знову. На щастя, компанія Київстар запропонувала вихід з цієї ситуації, а стала таким спеціальна програма, яка дозволяє зробити безкоштовний обмін старих смартфонів на нові моделі, причому на будь-які з доступних у продажу. У спеціальній пропозиції можуть взяти участь всі громадяни України, а для участі в угоді буде потрібно паспорт та ідентифікаційний код, тому що саме на основі даних з них складається спеціальний договір обміну.

Акція проходить у всіх містах України, а для того, щоб стати її учасником, необхідно відвідати магазин Київстар, яких вже більше тисячі. Після цього потрібно повідомити співробітнику про своє бажання позбутися від старого телефону, отримавши натомість новий. Спеціалісти проведуть діагностику вашого б/у смартфону, услід за чим озвучить суму грошей, яку за неї готові запропонувати. Якщо її розмір влаштовує, можна погоджуватися на операцію. В такому випадку усіма грошима від бувшого у використанні телефону стане можливим оплатити до 100% від ціни нового, і це цілком собі реальний факт. До обміну приймають більше сотні моделей від таких виробників електроніки, як Apple, Xiaomi Sony, LG, Samsung та інших.

Київстар

Якщо раптом грошових коштів на бажаний апарат від фактичного продажу старого виявиться недостатньо, решту суми грошей завжди можна доплатити з власної кишені, або ж, в якості альтернативи, вибрати на заміну більш просту і доступну за ціною модель, яких на ринку зараз вкрай багато. 

Як не продешевити

Щоб отримати за свій смартфон якомога більшу суму грошей, потрібно виконати наступні вимоги:

  1. Смартфону не має бути більше шести років.
  2. Потрібно обов’язково взяти з собою коробку від телефону, як запевнили в Київстар, це значно збільшить вартість гаджету.
  3. Не забудьте зарядне та навушники.

Також слід додати, що якщо в рамках цієї акції новий смартфон можна взяти і в кредит (на недостаючу вартість).


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button