Новини

Ці фрази зруйнують навіть щасливу сім’ю: топ-5 фраз, які не можна говорити партнерові

Психологи склали список “стоп-слів”, які можуть налякати будь-якого чоловіка. Якщо жінка не хоче спровокувати розрив стосунків, необхідно ретельно слідкувати за своїм язиком. Пропонуємо вашій увазі топ-5 фраз, яких бояться всі чоловіки.


“Нам треба поговорити”

Чоловіки ненавидять цю фразу, адже вона має на увазі явне невдоволення другої половини. Слово «розмова» сприймається виключно у негативному контексті. Звичайно, спілкування між партнерами – запорука міцних стосунків, але розпочинати розмову краще не з такої неприємної передмови.

“Я з тобою не розмовляю”

Ця фраза означає ніщо інше, ніж небажання з’ясовувати стосунки. Краще прямо висловити своє незадоволення, адже ваш партнер не повинен вгадувати, чим викликана ваша образа. Всі проблеми у відносинах повинні вирішуватися лише діалогом, не треба замикатися у собі та змушувати партнера нервувати.

“Хто тобі телефонував”

Ревнощі здатні звести нанівець будь-які стосунки. Вторгнення до особистого простору партнера не допускається. Це тривожна ознака для будь-якого чоловіка. І нехай жінка готова віддати свій телефон партнеру для перевірки – це не означає, що він повинен діяти так само.

“Проводь зі мною більше часу”

Кожна людина має право на зустрічі з друзями та своє хобі. Ігнорування інтересів партнера призведе до того, що обраниця швидко набридне. Особистий простір зовсім не віддаляє, а зближує. У партнерів з’являються нові теми для обговорення, адже про що говорити, якщо у вас лише спільні знайомі і ви весь час проводите разом.

“А ось мій колишній…”

Ніколи не порівнюйте свого теперішнього партнера із колишніми. Це вірний шлях до розлучення. Ніхто не хоче почуватися гіршим за інших. У такому разі виникає логічне запитання: “Чому ти не повернешся до свого колишнього”? Замість критики та порівняння, спробуйте похвалити партнера та тонко натякнути на те, що вам не подобається. Тільки так він намагатиметься зробити все якнайкраще.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button