Новини

Стало відомо в чому Samsung Galaxy S11 програє S10

У мережі продовжують накопичуватися подробиці про наступний флагманський смартфон Samsung Galaxy S11, чий дебют очікується тільки на наступний рік. Інформацією про нього поділився відомий інформатор під ніком Ice Universe.

Раніше він розповів про незвичайний 5-кратний зум , який буде використовуватися в основній камері Samsung Galaxy S11. Як виявилося, впровадження «революційної» камери має свої наслідки. Так, Galaxy S11 виявиться товще, ніж випущений на початку року Galaxy S10. Як підкреслив Ice Universe, різниця буде невеликою, але вона все ж буде.

Офіційний дебют Samsung Galaxy S11 може відбутися 18 лютого 2020 року. Смартфон має базуватися на наступній флагманській платформі Qualcomm Snapdragon 865 для США і фірмовій Exynos 9830 для міжнародного ринку, на борту буде від 8 до 12 ГБ оперативної пам’яті. Також Galaxy S11 приписують революційну камеру з 5-кратним оптичним зумом і роздільною здатністю 108 Мп, до 1 ТБ вбудованої флеш-пам’яті і нову оболонку One UI 2.1 на основі Android 10.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button