Новини

Нова ОС від Huawei виявилась найшвидшою операційкою для смартфонів

На тлі торгової війни з США керівництво Huawei активно зайнявся розробкою власної альтернативи Android . І хоча дата релізу нової ОС ще не оголошена, виконавчий директор китайського бренду вже заявив, що вона буде працювати швидше аналогів від Google і Apple.

В інтерв’ю французькому журналу Le Point Жень Чженфей зазначив , що затримка відгуку при роботі HongMeng OS складає всього 5 мілісекунд. Це, за його словами, означає, що система може виявитися швидше не тільки Google Android, а й іншої популярної мобільної ОС – Apple iOS.

[image lightbox=”1″ caption=”HongMeng OS”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/Hongmeng.jpg[/image]

Головною проблемою на шляху до відмови від сервісів Google, за словами глави компанії, залишається розвиток власного магазину додатків – аналога Google Play. Засновник Техно Гіганту визнав, що iOS і Android заповнені не тільки додатками, а й розробниками, які залишаються лояльними поточним платформ. Раніше Huawei вже закликала творців софта до співпраці в області власної екосистеми.

Перші скріншоти HongMeng OS з’явилися в мережі на початку минулого місяця, а вихід першої бета-версії альтернативи Android очікується до кінця поточного року.

джерело: cnet.comй


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button