Новини

Нова ОС від Huawei виявилась найшвидшою операційкою для смартфонів

Обговорення
HongMeng OS

На тлі торгової війни з США керівництво Huawei активно зайнявся розробкою власної альтернативи Android . І хоча дата релізу нової ОС ще не оголошена, виконавчий директор китайського бренду вже заявив, що вона буде працювати швидше аналогів від Google і Apple.


В інтерв’ю французькому журналу Le Point Жень Чженфей зазначив , що затримка відгуку при роботі HongMeng OS складає всього 5 мілісекунд. Це, за його словами, означає, що система може виявитися швидше не тільки Google Android, а й іншої популярної мобільної ОС – Apple iOS.

post image
HongMeng OS

Головною проблемою на шляху до відмови від сервісів Google, за словами глави компанії, залишається розвиток власного магазину додатків – аналога Google Play. Засновник Техно Гіганту визнав, що iOS і Android заповнені не тільки додатками, а й розробниками, які залишаються лояльними поточним платформ. Раніше Huawei вже закликала творців софта до співпраці в області власної екосистеми.

Перші скріншоти HongMeng OS з’явилися в мережі на початку минулого місяця, а вихід першої бета-версії альтернативи Android очікується до кінця поточного року.

джерело: cnet.comй

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Відомі характеристики смартфона Sony Xperia 20

В минуле

Google Pixel 4 XL вперше можна розгянути настільки детально

В майбутнє

Також буде цікаво