Новини

Samsung Galaxy Fold практично неможливо полагодити

Коли фахівці відомого ресурсу iFixit опублікували в квітні розбирання провальної першої версії складного смартфона Samsung Galaxy Fold , корейський виробник домігся видалення матеріалу з сайту. 

Як тоді відмітили самі експерти, такий крок Samsung лише підтвердив їх попередні висновки про недостатній захист екрану смартфона. Тепер, після випуску доопрацьованій версії Galaxy Fold, на iFixit знову розібрали апарат і опублікували результати свого дослідження. 

Samsung Galaxy Fold

Фахівці підтвердили, що Samsung попрацювала над додатковим захистом екрану. Проте, пил і інше сміття все ще можуть потрапляти в механізм згину і впливати на функціональність. 

Samsung Galaxy Fold

Ремонтопридатність Galaxy Fold залишилася на колишньому рівні – всього 2 бали з можливих 10. Багато компонентів модульні і можуть бути замінені самі по собі, але екран і механічні частини дуже крихкі і вразливі, що підвищує ризик поломок, які спричинять за собою дорогий ремонт. Заміна грунтовно приклеєних акумуляторів теж викликає складності, також як і заміна екрану. Тобто полагодити смартфон буде фактично неможливо.

Samsung Galaxy Fold

В Україні Samsung Galaxy Fold офіційно не продається, але купити його все ж можливо на торгових площадка. На OLX ціни стартують з 79 тис. гривень.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button