Новини

Redmi готує перший бюджетний 5G смартфон

Віце-президент Xiaomi і глава бренду Redmi Лу Вейбінг (Lu Weibing), схоже, починає готувати громадськість до швидкого анонсу смартфона Redmi, який зможе працювати в мережах п’ятого покоління.


Це перший 5G-смартфон компанії, яка здобула незалежність від Xiaomi тільки на початку цього року. Очевидно, що Redmi стане наймолодшою ​​незалежною компанією, яка випустить смартфон з підтримкою мобільних мереж нового покоління.

Лу Вейбінг звернувся до всієї спільноті шанувальників з простим питанням: яку б пораду вони дали команді розробників першого 5G-смартфона Redmi. Глава бренду пропонує не соромлячись ділитися своїми думками і побажаннями.

У серпні, ще до анонса Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro, з’явилася інформація про те, що смартфони Redmi K30 і Redmi K30 Pro вже запущені у виробництво. Трохи пізніше Лу Вейбінг офіційно підтвердив цю інформацію, а також додав, що лінійка Redmi K30 буде повністю підтримувати 5G.

Також було підтверджено, що Redmi 5G надійде в продаж тільки в наступному календарному році. Можливо, в планах компанії відбулися зміни.

Також варто відзначити, що це буде перший бюджетний смартфон з підтримкою мереж 5G, адже Redmi спеціалізується саме на бюджетних рішеннях.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button