Новини

Vodafone запустив ідеальний тарифний план, але не для всіх

Оскільки ось уже як кілька років поспіль рівень реальних доходів українців стрімко скорочується, все ширшому колі людей доводиться економити гроші, відмовляючи собі в різних задоволеннях. На радість всіх тих, хто любить рахувати кожну копійку, або ж просто змушений це робити, тепер можна доволі сильно скоротити свої витрати на оплату телекомунікаційних послуг, тому що мобільний оператор Vodafone, який є одним з найбільших в країні, запустив практично ідеальний тарифний план, який коштує 50 гривень . Нічого цікавішого за співвідношенням ціни і якості запропонувати ніхто інший просто не може, а один місяць його використання обходиться в $ 2.

В рамках запущеного тарифного плану під назвою 4G smart S телекомунікаційна компанія надає своєму клієнтові досить багато різних можливостей, починаючи від голосового зв’язку і закінчуючи мобільним інтернетом. Тарифний план щомісяця надає абонентові  безлімітні дзвінки всередині мережі та 100 хвилин дзвінки на будь які інші мобільні оператори Україні. Повний перелік послуг виглядає наступним чином:

  • 5 ГБ інтернету 2G, 3G або 4G;
  • Безлімітні дзвінки всередині мережі;
  • Дзвінки на інші українські мережі – 100 хв. / Міс;
  • 10 пакетів на добу по 5 грн. за 10 хвилин для дзвінків за кордон;
  • 50  СМС  за 1,50  грн . в день на всі мережі по Україні, в тому числі і на Vodafone;
  • СМС  за кордон коштує 1 грн. за одне повідомлення.

Як тільки ви використовуєте весь доступний трафік Мобільного Інтернету, з’єднання буде моментально призупинено. Для того щоб повернути доступ необхідно повторно підключити послугу на місяць. Зробити це можна за допомогою комбінації * 101 * 444 # і клавіші виклику.

Vodafone

При переході на тариф всі ваші бонуси залишаються на вашому  бонусному рахунку. А ось підключені послуги автоматично відключаються. Крім підписних послуг, а також Гудок і Клік.

За всі ці можливості потрібно кожен місяць платити всього лише по 50 гривень, тобто дуже мало. Але в бочці меду є велика ложка дьогтю. Підключити його можуть лише користувачі Vodafone, які отримали смс-повідомлення з можливістю підключення.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button