Новини

Windows 10X – нова операційна система, яка запускатиме програми в хмарі

Обговорення
Windows 10X

Сьогодні відбувся великий витік, який розкрив основні характеристики та дизайн нових планшетів і ноутбуків Microsoft, чий анонс повинен відбутися зовсім скоро. Залишилася неохопленою тільки сама незвичайна модель – гібридний планшет Surface Centaurus з двома екранами.


Відомий інформатор Еван Блесс (Evan Blass) поділився додатковими подробицями з приводу Surface Centaurus. За даними джерела, планшет працює на новій версії Windows. Раніше вона була відома як Windows Core OS або Windows Lite.

Як зазначає Блесс, нова ОС отримає фінальне назву Windows 10X. Вона призначена для пристроїв з двома екранами або для складних гаджетів з гнучкими дисплеями. Також наголошується, що в порівнянні зі стандартною Windows 10, нова ОС зможе запускати додатки в «контейнерах». Швидше за все, мається на увазі можливість віртуалізації і запуску додатків з основним навантаженням на сервер, а не на «залізо» самого пристрою.

Microsoft проведе велику презентацію завтра, 2 жовтня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Як перетворити смартфон в монітор для ПК

В минуле

Названо найдешевший в світі флагманський смартфон

В майбутнє

Також буде цікаво