Новини

Windows Core OS може виглядати саме так

Будь-яка бізнес-структура постійно прагне до підвищення ефективності та оптимізації робочого процесу. Незалежний девелопер з Нідерландів запропонував концепт користувальницького інтерфейсу для модульної операційної системи Windows Core. Завдяки його рішенню можна помітно заощадити час при перемиканні між додатками. 

Windows Core
Windows Core

UX-дизайнер Нільс Лаут представив концепт Productivity Shells – модулів операційної системи, які можна підлаштувати під будь-які завдання. За його задумом, всі необхідні для фахівця додатки заздалегідь збираються в одну структуру. Так у працівників не буде необхідності постійно перемикатися між кількома програмами.

Всі блоки ModernOS можна налаштувати на свій розсуд, при цьому загальний інтерфейс системи не постраждає. До роботи також можна підключити віртуального помічника Cortana, який, наприклад, буде відстежувати те, що відбувається і повідомляти про актуальні завдання. Синхронізацією процесу займеться платформа Fluid Framework від Microsoft.

Інтерфейс оболонки ModernOS для працівників ресепшена
Інтерфейс оболонки ModernOS для працівників ресепшена

Раніше в мережі з’явилися чутки про Windows Core OS – полегшеної операційній системі зі змінними модулями. Microsoft збирається використовувати її, щоб спростити процес оновлення оболонок для різних пристроїв. Як очікується, WCOS стане універсальною базою для різних комп’ютерів з загальними компонентами. З її допомогою компанія зможе працювати над окремими модулями, а не цілісними структурами, а користувачі отримають адаптивний інтерфейс на всіх гаджетах.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button