Новини

Windows Core OS: результати тестування та інші подробиці

Чутки про Windows Core OS для двоекранних і складних пристроїв вже давно циркулюють в Мережі. А днями їм з’явилося вагоме підтвердження. У базі даних бенчмарка Geekbench були опубліковані результати тестування цієї операційної системи.

Передбачається, що новинка буде модульною, отримає різні графічні оболонки під різні форм-фактори (привіт, Linux-way!) І ряд інших нововведень. Поки що новинку тестували в 64-бітній віртуальній машині з невідомим процесором Intel. Схоже, це спеціальна тестова версія і ОС.

Відзначимо, що тестування проводилося на Geekbench 5, де система набрала всього 506 балів в однопоточному і 1047 в багатопотоковому тесті. При цьому такі низькі результати можна пояснити як поганою оптимізацією, так і використанням саме п’ятої версії тесту. Не варто забувати, що результати можуть бути і сфальсифіковані, тому єдиним важливим фактом є підготовка ОС.

Windows Core OS
Windows Core OS

Не виключено, що новинку покажуть під час заходу 2 жовтня. Також передбачається, що в цей день покажуть Windows Lite для ПК і двоекранний ноутбук Surface.

А ось так, за думкою дизайнера Нільса Лаут (Neils Laute), може виглядати кінцевий результат. Це більше схоже на Android або Chrome OS, ніж на класичну Windows. Звертають на себе увагу великі елементи, які зручні для управління пальцями.

Windows Core OS

Наскільки ці концепти відповідають дійсності, можна лише гадати.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button