Новини

Смартфони Huawei почали продавати унікальні роботи

Обговорення
Huawei

Компанія Huawei сьогодні відкрила свій перший розумний роздрібний магазин в Міжнародному центрі нового розвитку Wuhan Optics Valley в Китаї. Магазин працює цілодобово і управляється трьома роботизованими руками, які відповідають за забір предметів зі складу та їх доставку покупцеві.


Роздрібні магазини залучають досить багато споживачів, які хочуть випробувати новинку перед покупкою. Але у них є деякі недоліки, такі як оренда, оплата праці, вільний простір і багато іншого.

Huawei першою відкрила унікальний магазин без співробітників

Щоб вирішити ці проблеми, компанія Huawei вирішила відкрити перший розумний роздрібний магазин, який не займає багато місця і не вимагає наявності співробітників. По-перше, він завжди відкритий, як і будь-який інтернет-магазин. По-друге, він працює як годинник, оскільки тут немає людського фактору.

Розумний магазин Huawei

Розумний магазин Huawei має циліндричну форму з куленепробивним склом. Магазин на даний момент продає тільки смартфони і аксесуари. Він включає одну велику і дві маленькі роботизовані руки, які доставляють замовлений покупцем товар. Замовлення здійснюється з сенсорної панелі, розташованої із зовнішнього боку магазину. Крім того, покупці можуть замовити товари онлайн і забрати їх у цьому магазині.

Розумний магазин Huawei

Huawei відкриє більше таких магазинів по всьому Китаю, якщо отримає позитивні відгуки користувачів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Смартфони Huawei почали “сваритись” на программу від Google

В минуле

Названий мобільний оператор з найшвидшим інтернетом

В майбутнє

Також буде цікаво