Новини

Інтеграція між Windows 10 та смартфонами перейшла на новий рівень

Обговорення
Windows 10

Компанія Microsoft продовжує розвивати додаток Your Phone (Ваш телефон) для операційної системи Windows 10. Учасникам програми тестування Windows Insiders стала доступна нова функція. 


Нововведення анонсувала Аарті Хаттер (Aarthi Hatter), старший менеджер ПО Microsoft, на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter. 

Функція дозволяє, сидячи за комп’ютером і не включаючи смартфон, відповідати на оповіщення через додаток Your Phone. До цього моменту додаток дозволяло переглянути оповіщення і видалити їх, а ось для відповіді на повідомлення потрібно дістати смартфон і вступати в переписку вже з нього. 

Windows 10 смартфон

Останнім часом Your Phone отримує безліч невеликих, але корисних оновлень. Вони розширюють можливості по взаємодії між комп’ютером і смартфоном. Так, додаток початок показувати рівень заряду акумулятора смартфона, шпалери і навчився приймати і здійснювати дзвінки. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Vodafone анонсував ультрабюджетний тарифний план

В минуле

Обігнати всіх. Sony вже працює над смартфоном на Snapdragon 865

В майбутнє

Також буде цікаво