Новини

Blackview BV9800 Pro – смартфон, який вміє бачити в абсолютній темряві

Подорожі зазвичай включають в себе веселощі, хвилювання і навіть небезпеку. Якщо ви правильно підібрали екіпіровку, можна отримати задоволення і при цьому залишитися цілим. Компанія Blackview недавно представила захищений смартфон BV9800 Pro, який розроблений для любителів активності на відкритому повітрі і вперше пропонує тепловізор.

Тепловізор всередині BV9800 Pro здатний допомогти краще розглянути оточення і тим самим знизити ймовірність зламати собі ноги або ще щось гірше. Апарат має камерою Sony з розширенням 48 Мп, захистом IP68, IP69K, MIL-STD-810G, підтримкою систем навігації GPS, ГЛОНАСС і BEIDOU. Є датчик атмосферного тиску. Ємність батареї становить 6580 мАг, чого повинно вистачити на 840 годин роботи в режимі очікування або 27 годин в режимі телефонних розмов.

Застосовується тепловізор FLIR Lepton, здатний розгледіти невидиме для людських очей тепло від різних об’єктів. Тепловий зір застосовується у військових цілях, для забезпечення громадської безпеки, боротьби з пожежами, витоками газу і рідин, в будівництві, при діагностиці і т.д. Можливість створювати зображення на основі різниці температур дозволяє бачити в повній темряві і знати температуру об’єктів.

Blackview BV9800 Pro
Blackview BV9800 Pro – робота тепловізора

Новий смартфон Blackview володіє якраз такими здібностями. Любителі подорожувати напевно періодично розводять багаття, щоб зігрітися або приготувати їжу. Тепловізор допоможе дізнатися, що ви повністю загасили вогонь, перш ніж відправитися спати або покинути місце стоянки.

Багато тварин вміють відмінно ховатися і їх майже неможливо побачити неозброєним поглядом, навіть якщо вони прямо перед вами. Фотографи та відеооператори при зйомці природи часто користуються тепловізорами, щоб знайти тварин. Після цього можна поставити на камеру інший об’єктив і зняти тварину в її природному середовищі існування.

Нещасні випадки час від часу відбуваються і Blackview BV9800 Pro може стати корисним інструментом при слабкому освітленні або в повній темряві. Тепловізор цього апарату здатний бачити об’єкти розміром з людину на відстані до 30 м.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button