Новини

8K вже близько: новий смартфон Xiaomi зможе знімати відео в цьому форматі

Xiaomi вже представила просунутий смартфон Mi Mix Alpha зі 108-мегапіксельною камерою – але схоже, не збирається зупинятися на досягнутому. Згідно витоку, виявленому в коді фірмової оболонки MIUI, одна з майбутніх новинок компанії отримає ще більш просунутий модуль з можливістю запису відео з роздільною здатністю 8K.

Згадку загадкового гаджета виявили ентузіасти порталу XDA-Developers в коді стандартного додатка камери для MIUI 11 – новітньої прошивки Xiaomi на базі Google Android. За даними джерела, мова про підтримку неназваним модулем зйомки відео з роздільною здатністю 8K на швидкості 30 fps.

Виявився в додатку і логотип із зазначенням того ж розширення  і частоти кадрів. Очікується, що Xiaomi готується до релізу нового смартфона: інсайдери відзначають, що навіть 108-мегапіксельний сенсор новітньої моделі Xiaomi Mi Mix Alpha здатний знімати з розширенням «усього» 6К.

Імовірно новий камерофон Xiaomi буде побудований на чіпсеті Qualcomm наступного покоління з новим сигнальним процесором. Не виключено, що апарат також отримає функцію трансляції зображення на нові телевізори Mi TV Pro, здатні відтворювати 8K-контент.

Передбачувана назва і дата анонса загадкового пристрою гаджета невідомі.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button