Новини

HUAWEI Mate 30 Pro: кращої камери не має жоден смартфон в світі

Крім флагманського процесора і оригінального «загнутого» дисплея, одним з найбільш цікавих елементів HUAWEI Mate 30 Pro стала його основна камера. Відомий ресурс DxOMark протестував новинку і виніс свій вердикт її можливостям зйомки в різних умовах.

Камера HUAWEI Mate 30 Pro представлена ​​чотирма сенсорами. Основний на 40 Мп (f / 1.6) отримав підтримку оптичної стабілізації і еквівалентну фокусну відстань (ЕФР) 27 мм. Другий, з аналогічним розширенням, світлосилою f / 1.8 і ЕФР 18 мм, оснащений ширококутною оптикою. Третій, 8-мегапіксельний, отримав телеоб’єктив з апертурою f / 2.4. Завершує список ToF-модуль для визначення дальності та створення реалістичного ефекту розмиття фону.

DxOMark HUAWEI Mate 30 Pro

Згідно зі звітом DxOMark , Mate 30 Pro відмінно проявив себе практично в будь-яких умовах зйомки. Навіть недостатня освітленість і функція придушення шуму не викликали помітного зниження якості фотографій – баланс між шумом і деталізацією виявився вивірений дуже точно. 

У Mate 30 Pro, за словами експертів, немає проблем з експозицією і передачею кольору при будь-яких рівнях освітлення. Якість тіней і відмінна деталізація досягаються за рахунок підтримки широкого динамічного діапазону. У порівнянні з P30 Pro смартфон знімає з більш насиченими кольорами і стабільніше прораховує баланс білого.

Триразовий оптичний зум показав себе з кращого боку завдяки використанню алгоритму обробки AI-RAW з підтримкою нейронних мереж. Якість розмиття фону не викликає нарікань, але при цьому фотографії здаються трохи ненасиченими – складається враження, що втрачається частина колірного діапазону.

DxOMark HUAWEI Mate 30 Pro

Ширококутний об’єктив також демонструє високу якість зображення, але фокусна відстань 18 мм поступається деяким конкурентам, включаючи Samsung Galaxy Note 10+ (12 мм).

При запису 4K-відео фахівці відзначили миттєву корекцію експозиції та ефективну стабілізацію. Всі виявлені недоліки Mate 30 Pro при відеозйомці пов’язані лише з умовами недостатнього освітлення: в таких умовах спостерігалося поява незначних артефактів, шуму і не зовсім точної передачі кольору.

За підсумками тестування в лабораторії DxOMark HUAWEI Mate 30 Pro набрав 121 бал, встановивши рекордний результат. Фахівці відзначили, що у смартфона практично немає слабких сторін при зйомці фото і відео, за винятком шуму при поганому освітленні.

DxOMark HUAWEI Mate 30 Pro

Згідно актуальному рейтингу DxOMark, HUAWEI Mate 30 Pro став найкращим на сьогодні камерофоном на ринку.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button