Новини

Xiaomi Mi Band 4: експерти назвали найбільш кричуще недопрацювання

Різного роду наручні гаджети за більш ніж п’ять років свого перебування на ринку встигли стати для багатьох людей незамінними, причому попит на такого роду пристрої зростає по всьому світу, в тому числі в Україні, Європі, США та інших країнах світу. Зовсім недавно, три місяці тому, на полиці магазинів надійшла довгоочікувана багатьма новинка під назвою Xiaomi Mi Band 4. Вона отримала передове технічне оснащення, доступний цінник, широкі функціональні можливості і, крім того, ряд інших особливостей, серед яких виявилися висока надійність і стильний зовнішній вид, завдяки чому даний трекер не соромно одягнути навіть з дорогим костюмом.

Даний трекер може похвалитися 0,95-дюймовим кольоровим сенсорним екраном з роздільною здатністю 240 на 120 пікселів, а прикритий такий загартованим скло зі спеціальним покриттям, яке запобігає появі відбитків пальців та подряпинам. Корпус браслета виконаний з полікарбонату і є нерозбірним. За рахунок цього вдалося реалізувати захист від попадання води і пилу за стандартом IP68, який дозволяє в даному конкретному випадку занурюватися під воду на глибину до 50 метрів. За рахунок цього разом з Xiaomi Mi Band 4 можна легко і просто плавати в басейні, в тому числі під водою. Спеціально для любителів спорту в трекер вбудовано більше двадцяти різних видів тренувань.

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Крім іншого, даний спортивний браслет володіє модулем Bluetooth 5.0 LE для підключення до смартфонів і планшетів на базі операційних систем Android і iOS, а щоб підключити трекер потрібно встановити на електронний пристрій додаток Mi Fit, доступний в магазинах App Store і Google Play. Оскільки для Xiaomi Mi Band 4 регулярно випускають нові прошивки, його функціональні можливості з часом розширюються, тобто він стає все більш просунутим. Здавалося б, цей наручний гаджет, особливо з урахуванням 15 – 20 днів автономної роботи на одному заряді батареї ємністю 135 мАг, є просто ідеальним у всьому, але є в ньому і неприємний момент, а вірніше недопрацювання.

Xiaomi Mi Band 4

Так, зокрема, купити даний трекер всім бажаючим пропонують приблизно за 999 гривень, але навіть не дивлячись на це браслет має досить велику прогалину в функціоналі. Справа в тому, що в його просунуту версію встановлений чіп NFC, який призначений для оплати покупок в магазинах і проїзду в громадському транспорті. Ніяких фізичних обмежень у останнього немає, але використовувати його через ПО від Xiaomi можливо тільки в парі з фірмовою платіжною системою Mi Pay, яка зараз працює повноцінно лише в Китаї. Китайським розробникам не склало б складності додати підтримку Google Pay в своїй продукт, але вони цього чомусь не зробили, залишивши це кричуще недопрацювання відкритим.

Xiaomi Mi Band 4

Саме це експерти вважають найголовнішим недоліком новинки, який засмучує дуже багатьох, причому з плином часу ситуація не зміниться, так як додавати підтримку міжнародної платіжної системи китайська корпорація в Xiaomi Mi Band 4 не збирається. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button