Новини

Vodafone випустив “ідеальний” тарифний план, але є нюанс

Обговорення
Vodafone

Компанія Vodafone випустила новий тарифний план, який отримав назву – Vodafone 4G Smart S. В рамках останнього ви отримаєте 5 гігабайт мобільного інтернету, безліміт в мережі Vodafone та 100 хвилин на інші мобільні оператори всього за 50 грн в місяць. Чим він не ідеальний? Виявляється є один нюанс.


Спочатку давайте поглянемо на сам тарифний план ближче. Нагадаємо, що тарифний план Vodafone 4G Smart S коштує лише 50 грн. За цю суму ви отримуєте:

  • безлімітні дзвінки та повідомлення в мережі Vodafone;
  • 5 ГБ якісного мобільного інтернету;
  • 100 хвилин дзвінків на інші мережі в межах території України;
  • 10 хвилин дзвінків за кордон протягом доби;
  • 50 SMS по Україні.

Під час переходу на новий тарифний план попередній тарифний план перестає бути дійсним. Виняток становлять лише ті послуги, які надаються абонентам на основі підписки. Також зберігаються абсолютно всі накопичені бонуси.

Vodafone 4G Smart S

Vodafone 4G Smart S

Все ніби чудово, але як і говорилось, є один нюанс. Підключити даний тариф можуть лише клієнти, які отримали спеціальне СМС повідомлення. Також є невелика вірогідність того, що Ваш номер теж потрапив під цю акцію навіть без SMS, але це потрібно уточнити у оператора, такі випадки вже були.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi Band 4: експерти назвали найбільш кричуще недопрацювання

В минуле

Найпопулярніший смартфон Xiaomi подешевшав вдвічі

В майбутнє

Також буде цікаво