Новини

iPhone 11 Pro розчарував покупців швидкістю роботи

Обговорення
iPhone 11 Pro
iPhone 11 Pro

Щороку нові смартфони Apple отримують нові однокристальні системи. Іноді вони набагато швидше за попередні, а часом відмінності невеликі.


В iPhone нового покоління встановлена ​​SoC Apple A13 Bionic, яка зберегла техпроцес, та й в цілому досить сильно схожа з A12.

І якщо тести дійсно демонструють перевагу нового рішення над старим, то з реальними завданнями, схоже, все трохи не так.

Як можна бачити, по швидкості запуску додатків iPhone 11 Pro програв iPhone XS! Причому при першому запуску добре видно, що новинка з якихось причин поступилася попередниці в швидкості запуску деяких ігор. Але основний програш спостерігався на другому колі, тобто iPhone XS зміг утримати в пам’яті більше додатків.

В цілому за два кола різниця склала майже 30 секунд, а це немало. Звичайно, можна списати на оптимізацію та інше, але для користувачів це навряд чи буде виправданням.

При цьому не можна не відзначити колосальну різницю iPhone 11 Pro і XS з iPhone X. Апарат 2017 поступився новинці близько двох хвилин, і це вже дійсно вражає.  

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

iPhone 11 кинули з двох метрів об бетон: фото

В минуле

Redmi Note 8: бюджетник отримає версію, сильнішу за деякі флагмани

В майбутнє

Також буде цікаво