YouTube підготував неприємний сюрприз для власників Smart TV

Зараз на головній

Активні користувачі YouTube вже давно помітили, що Google значно збільшила кількість і періодичність показу реклами при перегляді відеороликів. Тепер же компанія анонсувала ще одну функцію, яка сподобається рекламодавцям, але явно не припаде до душі власникам Smart TV.


Мова йде про великі банерах з рекламою YouTube Masthead, які демонструються на головній сторінці сервісу ще до включення відеоролика. Подібна реклама вже кілька місяців показується в декстопній браузерній версії відеохостингу, але тепер добереться і до версії YouTube TV.

Проблема в тому, що при запуску програми на телевізорі банери можуть автоматично розкритися на весь екран. Єдине, що може порадувати користувачів, – це відсутність звуку при такому автоматичному програванні.

Сама компанія відзначає, що демонстрація YouTube Masthead дає на 10% вище відгуків, ніж реклама на звичайному телебаченні. Тестування нової функції на розумних телевізорах стартувало 18 вересня.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,088Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Стільниковий оператор Vodafone запустив нову послугу, про яку мріяли багато українців

Оператор мобільного зв'язку компанія "Vodafone Україна" запустив нову послугу, про яку мріяли багато українців - принаймні тих, хто хоче...

Більше схожих статей